מי אנחנו

פורטל הטניס הישראלי - מי אנחנו ?

אוהבי טניס שלום וברוכים הבאים לפורטל הטניס של ישראל !


לכל אחד מאיתנו אהבות ושאיפות שונות בחיים וזה בין השאר מה שמבדיל ומייחד אותנו האחד מהשני.

שתי האהבות הגדולות של חיי (פרט לבן זוגי אורי כמובן !!) , או אם תרצו, שני "החיידקים" שדבקו בי ומלווים אותי מזה שנים, ענף הטניס והכתיבה, מתחברים להם כאן יחדיו בדיוק כפי שחלמתי תמיד - בפורטל טניס מקיף, ידידותי, אינטראקטיבי, מקצועי ובעיקר ישראלי מאד, שמטרתו לשרת אתכם אוהבי הספורט הלבן בפלטפורמה טכנולוגית מתקדמת וידידותית.

בכל שבוע תוכלו לראות בעמוד הבית של הפורטל טור אישי פרי עטי שכותרתו "מחבט בראש".

השם של הטור לא נבחר במקרה. חלקכם בוודאי קרא בעבר וקורא גם היום את טורי הפרשנות שלי בתקשורת ויודע שאין נושא שאפחד לגעת בו או דעה שאירתע מלהשמיע כל עוד אלה מבוססות תמיד על עובדות, ואלה נכתבות בשפה תרבותית.

במשך השנים "קנו" לי טורי הפרשנות שלי באמצעי התקשורת השונים לא מעט מבקרים כמו גם אוהדים, אך גם בימים בהם אני זוכה לביקורת, אני נזכרת תמיד בשיעור הראשון שלמדתי בבית הספר לעיתונאות : כל עוד שומרים על כללי האתיקה העיתונאית ודובקים בעובדות – אין דבר או דעה שפסולים לפרסום.

  

כאן, בפורטל הטניס הישראלי, אמשיך להביע את דעותיי, יחד עם מומחים רבים ומגוונים מתוך הענף, הפעם "מתוך הבית", בית שהוא כל כולו פרי יוזמה שלנו שהוקמה בראש ובראשונה לקידום ואהבת הטניס נטו.

גם כאן, יפורסמו עובדות לצד דעות, וכל עוד הקוראים - אתם, תדעו להבדיל בין השתיים, ההצלחה של הפורטל מובטחת.    

יוזמי פורטל הטניס הישראלי, חברת "ארטוויזן" ואנוכי כעורכת התוכן , מקווים שתיהנו, תשכילו ותמצאו עניין בחומרים האינפורמטיביים כמו גם המקצועיים שנביא בפניכם מהיום, בכל יום ובכל שעה.

 

שלכם,

 

אילנה ברגר        
רמי אטלן
סילביו אפלבאום

Powered by Artvision | Truppo Websites